POLITYKA ZWROTÓW I ZWROTÓW PIENIĘDZY
Dziękujemy za zakupy w Hurt Adamanta.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi zasadami dotyczącymi zwrotów i zwrotów.

Poniższe warunki mają zastosowanie do wszystkich produktów zakupionych u nas.

INTERPRETACJA I DEFINICJE
INTERPRETACJA
Słowa, których pierwsza litera jest pisana wielką literą, mają znaczenie określone w następujących warunkach. Poniższe definicje mają to samo znaczenie niezależnie od tego, czy występują w liczbie pojedynczej czy mnogiej.

DEFINICJE
Na potrzeby niniejszej Polityki zwrotów i zwrotów kosztów:

Spółka (określana w niniejszej Umowie jako „Firma”, „My”, „Nas” lub „Nasz”) oznacza spółkę Hurt Adamanta.

Towary odnoszą się do przedmiotów oferowanych do sprzedaży w Usłudze.

Zamówienia oznaczają prośbę Użytkownika o zakup od nas Towarów.

Usługa odnosi się do Serwisu.

Strona odnosi się do Hurt Adamanta, dostępnej pod adresem https://hurt.adamanta.pl/

Użytkownik oznacza osobę uzyskującą dostęp do Usługi lub korzystającą z niej, firmę lub inny podmiot prawny, w imieniu którego taka osoba uzyskuje dostęp lub korzysta z Usługi, stosownie do przypadku.

PRAWA DO ODSTĄPIENIA OD ZAMÓWIENIA
Masz prawo do anulowania zamówienia w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

Termin na anulowanie Zamówienia wynosi 14 dni od dnia, w którym otrzymałeś Towar lub w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem wejdzie w posiadanie dostarczonego produktu.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia. Możesz nas poinformować o swojej decyzji:

Mailowo: hurt@adamanta.eu
Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 14 dni od dnia otrzymania przez nas zwróconego towaru. Będziemy korzystać z tych samych sposobów płatności, które zostały przez Ciebie użyte przy zamówieniu i nie poniesiesz żadnych opłat za taki zwrot.

WARUNKI ZWROTU
Aby Towar kwalifikował się do zwrotu, należy upewnić się, że:

Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni
Towar jest w oryginalnym opakowaniu
Następujących towarów nie można zwrócić:

Dostawa towarów wykonanych zgodnie z Twoimi specyfikacjami lub wyraźnie spersonalizowanych.
Dostawa Towarów, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, ulegają szybkiemu zepsuciu lub po upływie terminu ważności.
Dostawa Towarów, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i zostały otwarte po dostarczeniu.
Dostawa Towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu wszelkich towarów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu, według naszego wyłącznego uznania.

ZWRACANIE TOWARU
Ponosisz odpowiedzialność za koszty i ryzyko zwrotu towarów do nas.

Nie możemy być pociągnięci do odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione w przesyłce zwrotnej. Dlatego polecamy ubezpieczoną i możliwą do śledzenia usługę pocztową. Nie jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego otrzymania towaru lub dowodu otrzymania przesyłki zwrotnej.

PREZENTY
Jeśli Towary zostały oznaczone jako prezent przy zakupie, a następnie wysłane bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz bon upominkowy na wartość Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu zostanie do Ciebie wysłany bon upominkowy.

Jeśli Towary nie zostały oznaczone jako prezent przy zakupie lub osoba, która otrzymała prezent, wysłała do siebie Zamówienie, aby przekazać je Tobie później, zwrot pieniędzy zostanie przekazany obdarowującemu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki zwrotów i zwrotów kosztów, skontaktuj się z nami:

Mailowo: hurt@adamanta.pl


Adres do zwrotu:

-KONOPNICA 145C, 21-030 KONOPNICA